Sprawne zarządzanie firmą
   i projektami w jednym miejscu!
Zobacz plany taryfowe Załóż darmowe konto w 2 minuty!

Witamy w Teamstero!

Wiemy jak ważna jest efektywna praca zespołowa. Jak istotne jest, by w firmie panowała ciągłość pracy i każdy z pracowników miał jasno wyznaczone cele i zadania.
Z myślą o tym stworzyliśmy Teamstero - system ułatwiający zarządzanie firmą i projektami.

Łatwiejsze zarządzanie

Teamstero został stworzony w celu ułatwienia codziennej pracy: zarządzania firmą, zespołem, projektami i zasobami.

Zarządzanie projektami i zespołem ułatwiają wykresy Gantt-a tworzone automatycznie na podstawie listy zadań, oraz system przyporządkowywania zadań i kamieni milowych, projektów konkretnym osobom, które będą za nie odpowiedzialne.

Dowiedz się więcej

W biurze i poza biurem

Teamstero jest serwisem internetowym dostępnym z dowolnego miejsca na świecie, z wykorzystaniem dowolnego komputera czy urządzenia mobilnego.

Wszystkie jego funkcje, w tym dostęp do plików, są dostępne poprzez przeglądarkę internetową, więc zbędne staje się instalowanie jakichkolwiek programów czy przesyłanie dokumentów e-mailem.

Dowiedz się więcej

Praca w zgranym zespole

Dzięki swoim funkcjonalnościom Teamstero ułatwia pracę zespołową i pozwala znacząco skrócić czas pracy nad projektami realizowanymi w większych grupach. Wspólne repozytorium dokumentów z blokowaniem i wersjonowaniem plików zdecydowanie ułatwia współpracę nad nimi.

Firmowa elektroniczna tablica ogłoszeń i możliwość zgłaszania komentarzy przyspieszają wymianę informacji między członkami grupy i zwiększają produktywność.

Dowiedz się więcej

Pliki pod kontrolą

Wspólne repozytorium dokumentów z definiowanymi prawami dostępu, blokowaniem i wersjonowaniem plików zapewnia bezpieczeństwo i zdecydowanie ułatwia współpracę nad ich tworzeniem i modyfikacjami.

Dzięki mechanizmowi blokowania plików, umożliwia pracę nad nimi wielu osobom bez ryzyka wprowadzenia wzajemnie się wykluczających zmian lub jednoczesnej edycji tego samego pliku i czasochłonnego scalania poprawek.

Dowiedz się więcej

Zdalna współpraca nigdy nie była taka łatwa!

Podpis zdjęcia pierwszego. Ogólnie fajne rzeczy.

Podpis zdjęcia drugiego. Fajne rzeczy też.

Podpis zdjęcia trzeciego. Niefajne już tak bardzo.