Artificially Intelligent Artist

Artificially Intelligent Artist

Wpis będzie dotyczył Digartu i małej 'akcji', którą wykonałem w jego obrębie. Dla nieobeznanych Digart.pl to największy w Polsce serwis artystyczny, gromadzacy artystów amatorów i profesjonalistów, dzielących się swoimi pracami i wrażeniami na ich temat.

Sorry, this entry is only available in Polish. Contact me if you want to read a translated post.

- Comments -

czacha

07.11.2011 / 16:12

Dobry patent :)
przepraszam, że pytam ale czy miałeś jakiś odzew od strony digartu?
Twój wpis jest dla mnie kolejnym potwierdzeniem że na internet powinny być testy jak na prawo jazdy – jak ktoś nie wie po co jest to szlaban (tzn chodzi mi o zjawisko które przedstawiłeś :) )

Pozdrawiam,
Czacha

Tomek Buszewski

07.11.2011 / 16:20

Hmph. Digart od dawna jest wesołym, na wpół zamkniętym, zbiorowiskiem ludzi, którzy dają sobie nawzajem rewelację. Ja tam naturalnie robię bucerę i komentarzy nie umieszczam. Pewnie dlatego pod najnowszą pracą (pierwszy wrzut od, like, roku?) mam chyba trzy wpisy.

Zresztą, świetnie to pokazałeś, wystarczy wrzucać byle gówno, ale dawać dobre, słodkie komentarze i oceny, żeby to samo otrzymać. Najlepszy przykład to ta pierwsza praca – spiłeś 100k komentów jako nowy user bez żadnego wsparcia w postaci znajomych, kolegów czy “wspułpracowników”.

karola

07.11.2011 / 19:51

Ciekawy pomysł i bardzo trafne wnioski. Przygnębiające wnioski.

Sama padłam ofiarą twojego szatańskiego robocika (a propos konkursu na pufę), ale profil od razu wydał mi się podejrzany i ograniczyłam się do neutralnego kwiatka na profilu, nie sądziłam jednak że to czyjaś, tfu, znanego autora psota.

To już nie jest serwis artystyczny. Wartościowi twórcy mają swoje konta na Digarcie, ale zewsząd następuje ogromny zalew Wiadomoczego. TWA istniało zawsze, ale teraz rozkwita. Coraz ciężej jest mi wracać do Digartu. Długi czas ograniczałam się tylko do prowadzenia DACAB (jedno z ostatnich przystani normalności i miejsc aktywności userów), od kiedy jednak oddałam pałeczkę, nic mnie tam nie trzyma. Szkoda, że wszystko poszło w tę stronę.

radekmichalowski

07.11.2011 / 22:54

ogrom miażdżącej racji

Radek

16.11.2011 / 17:18

Generalnie to co zrobiles stalo sie przyczynkiem do bardzo burzliwych dyskusji posrod ludzi, co jest twoim wielkim sukcesem, i zdecydowanie ci gratuluje.
Ale jest wiele punktow o ktorych mowisz z ktorymi nie moge sie zgodzic, wrecz niektorzy mogliby sie obrazic.
Zdajesz sie patrzec wylacznie z punktu widzenia wlasnego nosa, i nie widzisz szerszego aspektu twojego performance’u. Bo to o czym piszesz jasno dowodzi temu co od zawsze jest jasne w kazdej spolecznosci w kontekscie miejsc w ktorych one przebywaja.
Wiesz o co chodzi?
Stary juz jestes, osiagnales pewien uberpoziom ktoremu niewiele osob potrafi dorownac. Ty sam nie masz juz do kogo rownac wiec wydzodziz z zalozenia ze wokol sama hujnia i pokrzywy, ze ludzie nie maja talentu i generalnie nie dorastaja ci do pięt.
Postaw siebie pare lat wstecz?
Zastanow sie co ci dal ten serwis.
Kim bylbys gdyby nie ten serwis
Jakze twoj swiat moglby byc ubozszy gdyby nie ludzie ktorych tam poznales.
Nie poznalbys moze swojej Babeczki.

Pozwol innym ludziom cieszyc sie z tego gdzie sa. Twoj performance moglbys przeprowadzic w dowolnym serwisie spolecznosciowym i wnioski do jakich doszedles byly by te same.
Think about it.

graffus

18.11.2011 / 19:16

Twój eksperymenty pokazuje, że, w stosownych okolicznościach, dobrze napisany bot może zostać uznanym artystą, którego prace nie tylko będą się podobały klikaczom, ale ma także szanse je sprzedawać za dobrą cenę.

Jeśli więc miałbym szukać w artykule drugiego dna, to jest to konstatacja, że ludziom podobają się diametralnie inne niż Tobie rzeczy, i w takim miejscu jak digart, nie wstydzą się do tego przyznać.
Każdy może oceniać a jednocześnie każdy, przez łatwy dostęp do narzędzi, może zostać artystą. Czy przez duże A… to już kwestia do dyskusji.

Jeśli chodzi zaś o sam serwis.
Gdy pominiesz forum, gdy przestaniesz patrzeć na komentarze, to okaże się kopalnią ciekawych rzeczy, które można spróbować pokazać w nieco lepszy sposób, klarowniej i indywidualnie.

CZ

20.11.2011 / 20:33

Wyjście przez sklep z digartami :}

mazz

29.11.2011 / 00:10

napisz teraz bota który będzie wystawiał obiektywne oceny ;) (przeważnie negatywne)

użytkownicy zajada, zbluzgają, wyśmieją, takiego w komentarzach

tyiga

10.12.2011 / 00:25

Kurde, nie wiedzialam, ze jest az tak zle. Sama bylam na digarcie x lat temu i zrezygnowalam przez chamstwo i nasza-klasowosc spoleczenstwa digartowego. Wole devianta, chociaz tam zaczelo sie dziac dokladnie to samo. Wannabe. I jakie jest rozwiazanie? Chyba nie ma zadnego procz – maluj, fotografuj i miej wszystko w de.

Zychu

10.12.2011 / 09:40

Rewelacja ;) Zapraszam do siebie.

mom

23.12.2011 / 01:05

Uważam, że można by się zacząć martwić dopiero wtedy, gdyby bota zrobiono tam modem. Akcję uważam tak czy siak za przednią, bardzo mi się podoba, zapraszam do siebie.
Pozdrowienia tito dla babeczki tak btw. Szacun.

antydigart

17.01.2012 / 14:03

Brawo!!! Wreszcie ktoś ukazał całą prawdę o tym syfie jakim stał się digart.

Kroliczek007

30.05.2012 / 17:14

HE HE HE! Szkoda że żadna z wypasnych kompozycji robotowych nie została mianowana DD, oczywiście przez któregoś z otrzaskanych max sztuką moderatorów. Tożby dopiero było!

tzi

23.04.2014 / 10:35

ot i mamy przyczynę do fobii antyrenderowej , jaką rozpętali szmaciarze [malarze “tradycyjni’] , która skutkowała wypchnięciem poza digart kilkorga najzdolniejszych “cyfrowców” i napędziła kariery różnym krzysiom piersieniom , karolkom , radkom żalom , ciemnym bratom i stepom mongolii .

coś 2 lata temu mówiłem , że popadniecie w obłęd .
teraz prędko nie wydostaniecie się z bagna , jakie wam własna ignorancja i zadufanie we własne “znawstwo” zgotowały . ari vederci , roma – sarcoma ! :]

uncle spam

23.04.2014 / 11:20

można by wiele napisać o patologii digartu , o jego rozwoju w stronę na poły surrealistycznej , na poły pornograficznej szmiry [takiego stężenia kiczowatości , jak na obecnym digart.pl nie widziałem nigdzie , poza trzema portalami artysta.pl , arte.pl i talent.pl , specjalizującymi się w malarstwie typu “wczesny hitler” /takie określenie ukuli bokehowcy i nim się posłużę – każdy zorientowany w temacie ”plastyka polska a.d. 2014″ orientuje się , o co chodzi – sielskie portrety , martwe natury , obrazy o treści religijnej i pseudoreligijnej , landszafciki , czy modny ostatnio impresjonizm – figuralny , a także abstrakcyjny [do “renesansu” tego ostatniego także się nieco przyczyniłem , ale w wersji elektronicznej , czym ściagnąłem na siebie “słuszny gniew” “prawdziwych” pacykarzy – o pardon – malarzy – ] – tylko po co ? watpię , czy proces degeneracji tego bądż co bądż potrzebnego portalu można jeszcze powstrzymać , tym bardziej ,że nie jest to zjawisko odosobnione , a część kryzysu sztuki as a whole , który z kolei jest jednym z przejawów ogólnoświatowego kryzysu cywilizacyjnego . co tu więcej powiedzieć ? nie chce mi się już chcieć , misie . szkoda słów i czasu .

- Add comment -

/ required /
/ required, not public /